15 listopada 2010

Absolwenci 2007

KLASA VI ROK SZKOLNY  2006/2007 DYREKTOR SZKOŁY  mgr Adam Zydroń WYCHOWAWCA  mgr Dorota Libera UCZNIOWIE Bożena Bawół Kamila Bratek Jakub Brzeziński Marek Duda Anna Górska Dorota Iwaniec Joanna Kornaus Robert Kot Paulina Listwan Aleksandra Pasierb Anna Solak Radosław Szostak Konrad Szymek Piotr Zemanek Agnieszka Żmija Piotr Żurek   ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY mgr Tadeusz Baka Pani Alicja Pałka mgr Dorota Gurgul […]

15 listopada 2010

Absolwenci 2006

KLASA VI ROK SZKOLNY  2005/2006 DYREKTOR SZKOŁY  mgr Adam Zydroń WYCHOWAWCA  mgr Beata Piłat, mgr Paulina Pyrek UCZNIOWIE Gabriela Brzezińska Joanna Ciuruś Kacper Góra Monika Kądziołka Piotr Kot Justyna Kuta Anna Listwan Agnieszka Solak Maja Tomaszkiewicz   ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY Pani Alicja Pałka mgr Dorota Gurgul mgr Elżbieta Frankowska mgr Maria Dąbrowa-Legutko mgr Bożena Martyna mgr Daniel Hebda mgr Maria Pudło ks. mgr Jacek Drożdż Pan […]

15 listopada 2010

Absolwenci 2005

KLASA VI ROK SZKOLNY  2004/2005 DYREKTOR SZKOŁY  mgr Adam Zydroń WYCHOWAWCA  mgr Daniel Hebda UCZNIOWIE Katarzyna Brzezińska Wojciech Chruściel Karolina Chudyba Wojciech Cierniak Dawid Curyło Joanna Czosnek Beata Czyż Paulina Górska Mateusz Iwaniec Przemysław Kot Katarzyna Legutko Przemysław Mila Bartłomiej Piekarczyk Laudia Postawa Natalia Stępak Natalia Żurek   ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY Pani Alicja Pałka mgr Dorota Gurgul mgr Elżbieta Frankowska […]

15 listopada 2010

Absolwenci 2004

  KLASA VI ROK SZKOLNY  2003/2004 DYREKTOR SZKOŁY  mgr Adam Zydroń WYCHOWAWCA  mgr Dorota Libera   UCZNIOWIE Katarzyna Bujak Krzysztof Chruściel Przemysław Cierniak Andrzej Czyż Paweł Gajec Ewa Górska Jakub Iwaniec Magdalena Kiełbasa Magdalena Legutko Mateusz Malinowski Albert Mila Władysław Sikora Maciej Słupski Grzegorz Stępak Marlena Szymek Marta Tadel Marcin Tomaszkiewicz Łukasz Wójcik   ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY Pani […]

15 listopada 2010

Absolwenci 2003

KLASA VI ROK SZKOLNY  2002/2003 DYREKTOR SZKOŁY  mgr Adam Zydroń WYCHOWAWCA  mgr Bożena Martyna UCZNIOWIE Anna Bawół Marcelina Bratek Marcin Chruściel Szymon Dąbrowa Kinga Duda Michał Fasula Paweł Góra Magdalena Iwaniec Elżbieta Koczwara Karolina Koczwara Angelika Legutko Łukasz Legutko Łukasz Legutko Przemysław Malinowski Daniel Postawa Weronika Rypel Izabela Soboń Wojciech Solak Aleksandra Tomaszkiewicz Magdalena Trytek Daniel Tybon […]

15 listopada 2010

Absolwenci 2002

  KLASA VI ROK SZKOLNY  2001/2002 DYREKTOR SZKOŁY  mgr Adam Zydroń WYCHOWAWCA  Pan Tadeusz Płachta   UCZNIOWIE Anna Dąbrowa Magdalena Dąbrowa Marzena Iwaniec Kamil Jakubowski Jerzy Kocoł Łukasz Kornaus Anna Kuta Maciej Sala Józef Sikora Zofia Sikora Magdalena Socha Sylwia Staszel-Łatas Paulina Tadel Kamil Tomaszek Regina Zalewska Agnieszka Żurek   ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY mgr Dorota Gurgul Pani Maria […]

15 listopada 2010

Absolwenci 2001

  KLASA VI ROK SZKOLNY   2000/2001 DYREKTOR SZKOŁY   mgr Adam Zydroń WYCHOWAWCA   mgr Dorota Libera UCZNIOWIE Paweł Bujak Piotr Chmielarz Paulina Dąbrowa Piotr Gajec Katarzyna Górska Tomasz Górski Marcin Karaś Przemysław Kornaus Krzysztof Kubala Żaneta Legutko Łukasz Piwowarski Karolina Rypel Łukasz Smajda Magdalena Stanczykiewicz Edyta Stępak Jarosław Szczecina Robert Żmija   ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY mgr Dorota Gurgul Pani Alicja […]

15 listopada 2010

Absolwenci 2000

  KLASA VIII ROK SZKOLNY  1999/2000 DYREKTOR SZKOŁY  mgr Adam Zydroń WYCHOWAWCA  mgr Bożena Martyna UCZNIOWIE Beata Chamielec Renata Drabik Barbara Fasula Krzysztof Góra Marcin Jachta Tomasz Karaś Monika Kargol Jakub Latocha Łukasz Mika Łukasz Osuch Anna Pasieka Karolina Smajda Marcin Smajda Łukasz Solak Sabina Solak Janusz Stempak Anna Szeląg Paweł Szymek Weronika Witek Dawid Zwijacz ZESPÓŁ […]

1 2 3